Biotechnologijos

Vasario 26 d. Vilniaus „Juventos“ gimnazijos Biotechnologijos klasės mokiniai, kartu su chemijos mokytoja Ala Chodosavskaja ir biologijos mokytoja Aušra Sadovskaja, dalyvavo tarptautinėje COINS-2020 konferencijoje, kurią organizavo VU Gyvybės mokslų centras.

Vasario 5 dieną "Juventos" gimnazijos biotechnologijų klasės mokiniai, kartu su biologijos mokytoja Aušra Sadovskaja ir chemijos mokytoja Ala Chodosovskaja, lankėsi Gyvybės Mokslų centre.

2020 m. sausio 15 d. "Juventos" gimnazijos biotechnologijos klasės mokiniai, vadovaujami chemijos mokytojos Alos Chodosovskajos ir biologijos mokytojos Aušros Sadovskajos, atliko tiriamąjį darbą "Mikroorganizmai. Jų mityba".

Vilniaus „Juventos“ gimnazijos Biotechnologijos klasė gruodžio 4 dieną dalyvavo „Mobiliosios bioklasės“ programoje ir tapo jaunaisiais jos TYRĖJAIS.

Vilniaus „Juventos“ gimnazijos biotechnologijų grupės mokiniai rugsėjo 27 dieną dalyvavo edukacinėje ekskursijoje