Sausio 9 dieną Vilniaus „Juventos“ gimnazijoje svečiavosi mūsų mokyklos absolventės Ana Lomačenkova ir Jelena Kolomijec. Ana studijuoja IT programavimą Šv. Endriu universitete Škotijoje, Jelena - IT programavimą Ekseterio universitete Anglijoje. Jos pasidalino savo sėkmės istorija. 11 ir 12 klasių mokiniai turėjo puikią galimybę daugiau sužinoti apie studijas Anglijoje ir Škotijoje. Mūsų svečiai įrodė, kad viskas yra įmanoma, jei kiekvienas protingai seka savo širdimi, kai parenkasi universitetą studijuoti, karjerą, kurios nori siekti. Klausytojai gavo naudingų patarimų, kaip pasiruošti studijoms užsienyje (nepamirškite išmokti gaminti patiekalų!), kaip išgyventi turint nedidelį biudžetą ir kaip tinkamai pasiruošti pokalbiui dėl darbo, norint dirbti „GOOGLE“.

Labai ačiū Anai Lomačenkovai ir Jelenai Kolomijec už įkvepiančias istorijas apie jų sėkmingą kelionę į universitetą, kad nepamiršta mokyklos ir savo pasiekimais bei žiniomis dalinasi su mumis.