Jau tapo tradicija kiekvienais metai mokykloje organizuoti mokslinę pažintinę dieną - „VGTU diena gimnazijoje“. Šiais metais tas ypatingas renginys vyko vasario 25d.

Dėstytojai iš VGTU atvyko pas mus į gimnaziją pateikti naujausios įvairių dalykų informacijos. Gimnazistai, kuruojami mokytojų – dir.pavaduotojos ugdymui L.Venckuvienės, fizikos mokytojos I.Rupšlaukienės, matematikos mokytojų I.Ivanovskajos, V.Martiščenko, biologijos mokytojos A.Sadovskajos, IT ir matematikos mokytojos A.Pečiulienės sprendė kombinatorikos uždavinius, diskutavo apie biomechanikos mokslo reikšmę ir prasmę, sužinojo kaip taikomi robotai medicinoje ir ką žada Aplinkos inžinerijos studijos. Bet labiausiai gimnazistus sudomino ir suintrigavo biomechanikos katedros vedėjo paskaita „Įdomioji biomechanika - žmogaus biosignalų taikymas bioninio protezo valdymui“.

Prasmingai praleistas laikas pastūmėjo mokinius susimastyti apie studijas, planuoti ateitį ir kelti mokymosi motyvaciją. Pavasarį mes planuojame aplankyti biomechanikos fakulteto laboratorijas ir ne tik...