Sausio 28 dieną II-III gimn. klasių moksleiviai matematikos mokėsi universitete.

Dešimtokams buvo skirta paskaita „Algebrinių reiškinių pertvarkymas ir skaičiavimas“, o vienuoliktokai per paskaitą „Atsitiktiniai įvykiai ir jų savybės“ nagrinėjo tikimybių teoriją. Kartu su mūsų gimnazistais vyko matematikos mokytoja I.Ivanovskaja ir stebėjo mokinių darbą kitoje aplinkoje.

Taip pat šią dieną mokiniai, kuruojami fizikos mokytojos I.Rupšlaukienės, pasiruošė fizikos laboratoriniams darbams. Šių darbų metu vienuoliktokai tyrė slopinamuosius svyravimus spyruokline švytuokle, nustatė garso greitį taikant Kundto metodą ir tikrino fotoefekto dėsnius. Dešimtokai fizikos laboratorijose turėjo galimybę ištirti linijinius spektrus monochromatoriumi, o tas tyrimas labai tiko nagrinėjant mokyklinę programą.

Baigę darbus, mokiniai rezultatus įrašė, aptarė ir pateikė tikrinimui.