Balandžio 23 d. Vilniaus „Juventos“ gimnazijos ir Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazijos I-II-ųjų klasių mokiniai atsiskaitė už savo apie pusmetį trukusį darbą tarpmokykliniame projekte „Viljamo Šekspyro gyvenimas ir kūryba“. Šios virtualios pamokos tema buvo „Ar galime XXI amžiuje grožėtis gamtos grožiu, kaip tai galėjo padaryti Viljamas Šekspyras?“

Pamokos metu mokiniai, lydimi anglų kalbos mokytojos metodininkės Jelenos Mazurič, dalyvavo virtualioje ekskursijoje Vilniaus „Juventos“ gimnazijos Viljamo Šekspyro muziejuje. Mokytoja įdomiai pristatė muziejaus ekspozicijas ir motyvavo mokinius apsilankyti muziejuje kitais metais, kad atrastų visus slaptus muziejaus lobius.

Mokiniai aktyviai dalyvavo pristatyme, kuriame daug dėmesio buvo skiriama V.Šekspyro kūriniams apie gamtą, ir sėkmingai atliko visas užduotis. Susitikimo pabaigoje mokiniai pabrėžė ypatingą svarbą išsaugoti gamtos grožį ir išlikti sveikiems. Dėkojame visiems mokiniams, prisidėjusiems prie pamokos organizavimo.