Anglų kalba

„Juventos“ gimnazijos III ir IV klasės mokiniai deklamavo 1, 16, 17, 18, 29, 116 sonetus ir Hamleto monologą.

Balandžio 23-ąją pasaulis mini Viljamą Šekspyrą – didįjį Renesanso epochos ir visų laikų rašytoją.

Balandžio 23 d. Vilniaus „Juventos“ gimnazijos ir Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazijos I-II-ųjų klasių mokiniai atsiskaitė už savo apie pusmetį trukusį darbą tarpmokykliniame projekte „Viljamo Šekspyro gyvenimas ir kūryba“.

Vasario 26d. mes, II-IV kl. „Juventos“ gimnazistai ir Naujamiesčio mokyklos mokiniai su anglų kalbos mokytoja Margarita Songin, dalyvavome ilgalaikiame projekte „Šekspyro Kodas“.

Sausio 24 d. II klasių mokiniai anglų klabos pamokose minėjo Škotijos nacionalinio poeto Roberto Burnso gimtadienį.