VšĮ „Žaliojo taško“ remiamas ir organizuojamas konkursas „Žalioji olimpiada“ bei aplinkosauginė iniciatyva „Kita forma“ kviečia šią vasarą praleisti ne tik smagiai, bet ir prasmingai: savo aplinkoje mokytis pastebėti aplinkosauginius pažeidimus ir nepraeiti pro šalį, o sutvarkyti juos arba, jei to padaryti neįmanoma - pranešti apie netvarką tiems, kurie gali padėti. Labai svarbu tai daryti nuolatos!

  Iššūkio tikslas - nepamiršti pasiimti tuščio maišelio einant pasivaikščioti, o gal net ir suplanuoti aplinkos tvarkymo savaitgalį su šeima, draugais ar kolegomis, leidžiant laiką gamtoje rinkti „pamestas“ šiukšles ir esant galimybei išrūšiuoti bei išvežti į artimiausius rūšiavimo konteinerius.

  Šiandieninė situacija suteikia mums galimybes vis dažniau aplankyti parkus, miškus, pažintinius takus, apžvalgos aikšteles ir bokštus bei laiką leisti gamtoje. Deja, yra lankytojų ir poilsiautojų, kurie pamiršta, kad užsuko tik į svečius, o gamtos šeimininkams nereikėtų palikti žmonėms nebereikalingų „dovanų“. Tad būkime sąmoningi ir padėkime JAI - gamta savęs susitvarkyti juk negali, juolab, kad ne ji save ir užteršia!

  Todėl kviečiame Jūsų organizaciją prisidėti prie mūsų iniciatyvos ir tapti partneriais viešinimui dalinantis informacija apie iššūkį „Misija: švari vasara“ socialinėje erdvėje, taip skatinant bendruomenės narius prie jo prisijungti. Taip pat kviečiame Jūsų organizacijos kolektyvą prisidėti prie iniciatyvos bei pasidalinti įspūdžiais apie ją.