Yra sakoma, jog mokykla - antrieji namai. Mūsų Mokinių parlamentas nusprendė tai įrodyti ir patikrinti. Šią jau senoką išmintį empiriškai ir metafiziškai patyrė beveik pusė gimnazistų. Gruodžio 19 dieną vyko Kalėdinė naktis gimnazijoje "Bum po Juventos stogu". Vyko Karnavalas, paskui buvo valgoma Kalėdinė vakarienė „Sau ir draugui“, porą valandų veikė Kalėdinės dirbtuvės, sporto salėje buvo žaidžiamas tinklinis - visiems buvo svarbu žaisti su jungtine mokytojų ir tėvų komanda ir, matyt, laimėti :), kai kas kartu žiūrėjo filmą „Vienas namuose“. Nuo 1 valandos prasidėjo diskoteka, žaidimas „Mafija“, psichotechniniai žaidimai, karaokė. Apsilankęs dėdė Miegas norinčiuosius miegoti sumigdė sporto salėje... Netrukęs ateiti rytas sukvietė visus prie eglutės dovanų. Išėjome, išsisklaidėme pabuvę kartu, patyrę nepakartojamų pojūčių, įspūdžių, jausmų. Ačiū, „Juventa“, kad esi, ačiū, Parlamente, kad vykdai savo pareigą šventai, ačiū, kad buvome kartu.