GIMNAZISTŲ UGDYMAS IKI 2021-04-30 VYKSTA NUOTOLINIU BŪDU.

Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimu Nr. 1226 "Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo" (su pakeitimais) nuo 2020 m. lapkričio 7 d. iki 2021 m. kovo 31 d. šalyje paskelbtas karantinas.
Gimnazistų ugdymas vyksta nuotoliniu būdu.
Šiuo laikotarpiu kitos veiklos gimnazijoje neorganizuojamos.
Gimnazija lankytojus aptarnauja tik nuotoliniu būdu.

Daugiau informacijos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos puslapyje.

Kontaktai:

Gimnazistai nuo 2020-11-03 mokosi nuotoliniu būdu.
Neformalusis vaikų švietimas visoms amžiaus grupėms vyksta tik nuotoliniu būdu arba, jei tai neįmanoma, veiklos laikinai stabdomos, kol nebus nutrauktas karantinas.
Kita neformalioji veikla, pvz., nuomininkų ar/ir suaugusiųjų sportinė veikla, gimnazijos patalpose neorganizuojama. Sportiniai renginiai, jei nebus savivaldybėje nutarta kitaip, vyksta tik lauko erdvėse.

Administracija

www.manodienynas.lt sistemoje, kategorijoje Svarbi Informacija/Mokyklos failai yra paskelbtas pamokų tvarkaraštis.

Nuotolinis ugdymas bus vykdomas naudojant „GoogleClass room" ir ZOOM platformas.

Prašome moksleivius atidžiai sekti www.manodienynas.lt sistemoje pateikiamą informaciją.

Daugiau informacijos rasite čia...