Gegužės 24 – 27 dienomis grupė Ia ir Ib klasių mokinių kartu su mokytojais V.Jankovič, J.Mazurič ir V.Ivanauskaite dalyvavo kruize į Šiaurės Europos šalis. Aplankėme Helsinkį, Stokholmą ir Taliną, susipažinome su šių miestų istorijos ir kultūros paminklais. Helsinkyje aplankėme granito uoloje iškaltą įspūdingą Tempeliaukio bažnyčią, grožėjomės originaliu suomių kompozitoriui Janui Sibelijui skirtu monumentu. Stokholme didelį įspūdį paliko „Vaza“ muziejus; jame pamatėme vienintelį pasaulyje išlikusį XVII amžiaus karinį laivą, kuris po 333 metų buvo iškeltas iš jūros dugno. Susidomėję vaikščiojome Talino senamiesčiu, kuriame dar galima pajusti viduramžių dvasią.

Be to, visi kartu - mokiniai ir mokytojai - smagiai leidome laiką kelte. Laive vyko daug įvairiausių renginių. Išvyka buvo nuostabi ir paliko daug naujų, linksmų įspūdžių.

Brigita Tkačiuk, Ib klasės mokinė