2020-10-15 Virtuali „Juventos” gimnazijos mokinių kūrybinių darbų paroda „Grafika ant tekstilės arba vienu plastiko maišeliu mažiau”.

2020-10-15 Gimnazistų kūrybinės dirbtuvės „Grafika ant tekstilės”. Linoraižinio paslapčių moko menininkė Jurga.

2020-10-08 Artėjant spalio 11 dienos Seimo rinkimams, Kauno technologijos universiteto (KTU) Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto edukacinio projekto „Mokiniai renka Seimą“ metu šalies mokiniai turėjo galimybę išbandyti save kaip rinkėjus. Išklausę diskusiją ir uždavę klausimus, mokiniai nusprendė, kad geriausiai artimiausius ketverius metus jiems atstovautų Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai. Nuotolinės diskusijos, kurią moderavo žurnalistas Edmundas Jakilaitis, metu 9–12 klasių mokiniai diskutavo su keturiais populiariausių partijų lyderiais, kandidatais į LR Seimą: Ingrida Šimonyte (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai), Gintautu Palucku (Lietuvos socialdemokratų partija), Viktorija Čmilyte-Nielsen (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis) ir Tomu Tomilinu (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga).

2020-09-27 Sveikiname IIIa klasės komandą su puikiais rezultatais protų mūšyje „Pasitikrinkite savo kalbų žinias!" Didelis ačiū EPA jauniesiems ambasadoriams už aktyvų pasiruošimą ir dalyvavimą renginyje. #MEPALietuva Švęskime kartu Europos kalbų dieną ir atraskime įspūdingą kalbų pasaulį! #EDLangs

2020-09-26 Rugsėjo 26 d. visoje Europoje švenčiama Europos kalbų diena, todėl rugsėjo 25 d. gimnazistai lietuvių kalbos pamokose bandė surasti lietuviško žodžio kodą: rengė įvairias kalbines užduotis, rinko gražiausią lietuvišką žodį, ieškojo metaforų kūriniuose, pasakojo apie universitetus, kur galima studijuoti lietuvių kalbą ir literatūrą. Vieningai sutarėme, kad kalbų mokymasis praturtina asmenybę ir padeda pažinti gyvenimą, suteikia naujų idėjų ir galimybių.

2020-09-26 Rugsėjo mėn. 26 dieną, „Juventos" gimnazijos biotechnologijos klasės mokiniai dalyvavo Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakultete laboratoriniuose darbuose, skirtuose 55-osioms Chemikų dienoms paminėti. Šių darbų metu mokiniai turėjo galimybę atlikti mokslinius eksperimentus, kuriuos atlieka studentai, bei susipažinti su įvairiomis eksperimentinėmis technikomis. Laboratorinio darbo „Aspirino sintezė" metu mokiniai išmoko organinės sintezės pagrindų, gilino žinias apie organines reakcijas, atliko dažnai buityje naudojamo vaisto nuo galvos skausmo, aspirino, sintezę, tikrino gauto produkto grynumą.

2020-09-25 Rugsėjo mėn. 25 dieną „Juventos" gimnazijoje buvo minima „Tyrėjų Naktis 2020", skatinanti domėjimąsi mokslininko profesija, atradimais, tyrimais. Mokiniai dalyvavo integruotose biologijos-chemijos pamokose ir atliko praktinius laboratorinius darbus: ląstelė-gyvybės pagrindas, vandens savybės, minkštumo ir kietumo nustatymas, baltymai ir denatūracija.

2020-09-15 Rugsėjo mėn. 15-17 dienomis Vilniaus „Juventos” gimnazijos atnaujintame stadione vyko tradicinės tarpklasinės futbolo varžybos „Rudens taurei“ laimėti. Varžybų metu vyravo puiki sportinė nuotaika ir azartiška kova. Trečius metus iš eilės pirmą vietą iškovojo III a klasės mišri mokinių komanda.