Registracija į mokyklą galima susikūrus paskyrą www.vilnius.lt, arba jungiantis tiesiogiai per elektroninę bankininkystę arba kitą elektroninės atpažinties priemonę.
  Kas neturi bankininkystės, renkasi kokį nors kitą prisijungimo būdą  – mobilų parašą, elektroninį parašą. Tai standartiniai prisijungimai prie e-paslaugų. Jei neturi nė vieno iš pateiktų prisijungti reikalingų įrankių (ar būdų), privalo juos įsigyti.

Jei tėvai neturi galimybės namuose užpildyti prašymą elektroniniu būdu, gali kreiptis į gimnazijos raštinę kiekvieną darbo dieną nuo 8 val. iki 16 val. Čia tėvams padės užpildyti registracijos formą internete.

Naujas priėmimo į Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašas.

Informaciją apie Vilniaus miesto mokyklų komplektavimo teritorijas galite rasti čia.

Vilniaus ,,Juventos“ gimnazija įtraukta į mokyklų, pasirengusių integruoti sugrįžtančius į Lietuvą vaikus pagal programą „Kurk Lietuvai“, tinklo sąrašą.

Dėl priėmimo mokytis gimnazijoje prašome kreiptis į raštinę
(1 kabinetas)

Nuo 2020-09-01 į gimnaziją priimami mokiniai nuo 9 klasės.

PRIIMAMI

I-IV (9-12) kl. mokiniai mokytis rusų mokomąja kalba.

I-IV (9-12) kl. mokiniai mokytis lietuvių mokomąja kalba.

Vilniaus

Ugdymas
  • gilios (anglų, lietuvių, rusų) kalbų mokymo tradicijos;
  • nauji pažangūs ugdymo metodai;
  • kompiuterizuotos darbo vietos, interaktyvios lentos, internetas, intranetas ir kt.);
  • mokslinės laboratorijos;
  • dirba aukštos kvalifikacijos pedagogai:
ekspertų – 1;
metodininkų – 12;
vyr.mokytojų – 14;
mokytojų – 4;
  • V.Šekspyro muziejus.
Laisvalaikis
  • Mes kartu mokomės, švenčiame, ilsimės, draugaujame!
  • Europos Kalbų diena;
  • Tolerancijos diena;
  • Šypsenų šventė;
  • Tautinės tradicijos: Kalėdos, Nauji metai, Užgavėnės, Velykos, Vėlinės;
  • Sveikatingumo ugdymo ir sporto diena;
  • Daugybė kelionių, išvykų, konkursų ir varžybų;
  • V.Šekspyro, R.Bernso minėjimo dienos;
  • Diskotekos;
  • Mikrorajono šventė.
Mokinių savivalda
  • Aktyvus, teisiškai reglamentuotas gimnazijos valdymo organas – Mokinių parlamentas. Mes aktyvūs, iniciatyvūs, kūrybiški, veiklūs ir nuoširdūs. Mūsų nuomonė gimnazijoje labai svarbi.

Mokykloje veikia VGTU ir biotechnologijų klasės.

Priėmimo sąlygos - aukšta mokymosi motyvacija.

Reikalingi dokumentai: ▪ prašymas www.vilnius.lt/svietimas ▪ medicininė pažyma ▪ pasiekimų pažymėjimas.

Mūsų adresas Telšių g. 2 (Naujininkų mikrorajonas), Vilnius; tel. / fax. 8(5) 2695589; El.paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.; www.juventos.vilnius.lm.lt Važiuoti – autobusu: 1, 3, 3G, 4, 41, 42, 78, 88; troleibusu: 10, 17